Kamery internetowe

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze AukcjeKamera Internetowa full HD Look V Privacy

Kamera Internetowa full HD Look V Privacy

Więcej szczegółów

89,29 zł brutto

Media-Tech

MT4107

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  • LOOK V PRIVACY MT4107 to kamerka internetowa, wyposażona w wysokiej jakości sensor optyczny Full HD CMOS 1080p (1920x1080; 2.0Mpix) oraz wbudowany mikrofon.
  • W celu zapewnienia dodatkowej ochrony prywatności, obiektyw kamery można zasłonić przesłoną.
  • Parametry te sprawiają że LOOK V PRIVACY oferuje wyjątkowo czysty dźwięk i wyraźny obraz.
  • MT4107 stanowi idealne narzędzie do prowadzenia rozmów online, wideokonferencji, lekcji online (e-learning) i wielu innych.
  • Na uwagę zasługuje jakość użytych do produkcji LOOK V materiałów. Konstrukcja sprawia, że kamerka nie tylko wygląda stylowo, ale jest również bardzo wytrzymała, a przez co niezawodna.
  • Za pomocą specjalnej podstawki kamerkę można łatwo zamocować na monitorze lub wygodnie ustawić na powierzchni płaskiej. Istnieje również możliwość, zamontowania kamery na statywie.
  • Dzięki specjalnemu oprogramowaniu wgranemu na urządzenie, nie wymaga ono używania dodatkowych sterowników w trakcie instalacji.

 

 

Pozostałe parametry

Kamera internetowa PC do telekonferencji i podglądu wideo Zalecana do współpracy z większością komunikatorów i systemów wideokonferencyjnych Przesuwana pokrywa obiektywu w celu ochrony prywatności Nie wymaga osobnych sterowników Sensor optyczny CMOS 1080p Zakres ostrości: od 2cm do nieskończoności Wbudowany czuły mikrofon Uniwersalny uchwyt do monitorów, ekranów notebooków, statywów oraz podstawka biurkowa Zgodność z Windows Windows XP/VISTA/7/8/10; Mac OSx10.4.8 lub nowszy

 
 
 

Recenzje