Pozostałe akcesoria

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze AukcjeOrganizer kabli - rzep

Organizer kabli - rzep

Więcej szczegółów

14,90 zł brutto

ISO Trade

00005831

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

Organizer kabli - rzep 5M

 

ORGANIZER KABLI - RZEP

  • ELASTYCZNY – taśmy można dowolnie kształtować i układać w zależności od indywidualnych wymagań.
  • STABILNE MOCOWANIE – twardość haczyków oraz gęstość warstwy, w którą się wczepiają sprawia, że obie strony mocno się trzymają.
  • SPECYFIKACJA – czarny kolor taśmy; szerokość taśmy 2cm; długość 5m; waga 60g.
  • MOŻLIWOŚĆ DOCINANIA – taśmę można docinać w zależności od aktualnych potrzeb i przeznaczenia.
  • WIELOKROTNEGO UŻYTKU – rzep pozwala na wielokrotne wyciąganie utrzymywanych kabli bądź dokładanie kolejnych.

SPECYFIKACJA

  • kolor taśmy: czarny
  • szerokość taśmy: 2cm
  • długość taśmy: ~5m
  • waga: 60g
 

Prawidłowe ułożenie kabli i przewodów ze stosowanych powszechnie urządzeń elektronicznych czy sieci teleinformatycznych, to nie tylko wygoda gwarantująca swobodę poruszania się w ich pobliżu. To także podstawa zachowania bezpieczeństwa podczas pracy w pobliżu bądź w bezpośrednim kontakcie ze sprzętem zasilanym elektrycznie.

 

Organizer do kabli to rozwiązanie, które pozwoli utrzymać przewody w odpowiednim miejscu, a także zaoszczędzi przestrzeń w pomieszczeniach, w których są one ułożone. W komplecie znajdują się dwa odcinki taśmy, z których jedna posiada warstwę małych, syntetycznych haczyków, a druga wyposażona została w gęste, delikatnie odstające włókna materiałowe. Takie rozwiązanie umożliwia silne połączenie obu stron. Sposób użycia organizera do kabli jest wyjątkowo prosty. Wystarczy owinąć wiązkę kabli odpowiednio dociętym odcinkiem pierwszego rodzaju taśmy, a następnie na jej łączeniu, w miejscu, gdzie zachodzi na siebie, przyczepić kawałek drugiego rodzaju taśmy, który złączy całość. Zastosowanie rzepów do organizacji kabli oraz przewodów sprawia, że w dowolnym momencie, bez użycia jakichkolwiek innych narzędzi, można wyjąć kabel, który należy przenieść w inne miejsce, a pozostałe kable ponownie złączyć. Przy przecinaniu montowanych na stałe organizerów, może bowiem dojść do ich uszkodzenia. W przypadku organizera na rzep, ryzyko przecięcia jest całkowicie wykluczone. Taśma na rzep ma także wiele innych zastosowań. Z łatwością można ją bowiem przykleić za pomocą dwustronnej taśmy klejącej do każdej powierzchni, albo przyszyć do materiału.

 
 
 

Recenzje