Transportery, torby, akcesoria podróżne

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze AukcjePasy dla psa - smycz do samochodu

Pasy dla psa - smycz do samochodu

Więcej szczegółów

6,00 zł brutto

ISO Trade

00002846

Nowy produkt

PAS DLA PSA-SMYCZ DO SAMOCHODU

  • KLAMRA SAMOCHODOWA – umożliwia wpięcie do wszystkich systemów pasów bezpieczeństwa w samochodach, co powoduje, że przyrząd gwarantuje szerokie zastosowanie i gwarancję dopasowania bez różnicy na markę i model pojazdu.
  • REGULACJA DŁUGOŚCI – dopasowanie do aktualnych potrzeb zapewnia system płynnego dostosowania długości, który daje psu pewien zakres swobody w przypadku większych aut bądź ogranicza ich przemieszczanie się.
  • UNIWERSALNA – pasy przeznaczone są dla psów mniejszych i większych ras.
  • ŁATWY MONTAŻ – szybki montaż odbywa się przy pomocy zapięcia karabińczykiem, którą zaleca się przypiąć do szelek psa.
  • SPECYFIKACJA - wymiary (długość min-max): 45-70cm; waga 65g.
 

SPECYFIKACJA

  • wymiary (dł/szer): 45-70x2,5cm
  • waga: 65g
 

Prawidłowe przewożenie zwierząt w aucie, to nie tylko dbałość o ich bezpieczeństwo, ale także zapewnienie sobie oraz innym uczestnikom ruchu drogowego odpowiedniego poziomu ochrony. Pasy dla psa utrzymują pupila w odpowiednim miejscu, co nie zakłóca spokoju i skupienia osoby kierującej autem, a w ewentualnym przypadku nagłego hamowania bądź udziały w kolizji drogowej, zmniejsza ryzyko poważnych obrażeń, które mogą powstać u zwierzęcia.

Pasy dla psa posiadają zapięcie, które dopasowane jest do wszystkich rodzajów systemów pasów bezpieczeństwa, jakie montowane są obecnie w samochodach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przyrząd ma szerokie zastosowanie i nadaje się do użytku w każdym aucie, w którym chcemy przewozić psa. Klamra wpina się w tradycyjny sposób w zapięcie pasów i uniemożliwia przypadkowe wypięcie się zwierzęcia.

Zabezpieczony w ten sposób pies nie przedostanie się do kierowcy, co mogłoby sprawić problem w kierowaniu, a w szczególnych przypadkach, doprowadzić do wypadku. W momencie ewentualnej kolizji, pies nie poleci bezwładnie, a zostanie przytrzymany właśnie przez smycz do samochodu. Ponadto pasy dla psa posiadają płynną regulację długości, która pozwala na dopasowanie jej do wielkości psa, zakresu wydzielonej dla niego przestrzeni w aucie, a także rozmiaru pojazdu.

Montaż pasów do szelek dla psa możliwy jest dzięki karabińczykowi. Pasy w efektywny sposób zapobiegają także niekontrolowanemu wybiegnięciu psa z auta po otwarciu drzwi. Można bezpiecznie złapać za pas, który służy także jako smycz, i dopiero wówczas odpiąć zwierzę. W ten sposób nie wybiegnie ono na ulicę bądź w jakiekolwiek inne miejsce, w którym nie powinno znajdować się bez kontroli właściciela. Pasy do samochodu dla psa to akcesorium, z którego powinien korzystać każdy właściciel zwierzęcia, świadomy zagrożeń, jakie może nieść za sobą niekontrolowane przemieszczanie się jego pupila we wnętrzu auta.

 
 
 
 

Recenzje